Reference

Michaela Kofrová

ředitelka Svět běhu

Pavel je skvělý spolupracovník a vyniká svými manažerskými a organizačními schopnosti. Organizoval a stále organizuje festivaly Expediční kamera a Snow Film Fest (t.č. Filmový festival zimních sportů) v Brně a dalších městech na Moravě. Akce byly pod jeho vedením nejúspěšnější v České republice, čímž potvrzuje své organizační i marketingové zkušenosti a dovednosti.

David Švejnoha

lektor a cestovatel

S Pavlem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti volnočasových akcí pro veřejnost, zaměřených na cestovní ruch, pořádání festivalů, cestopisné přednášky apod. Je výborný organizátor se smyslem pro detail a je na něj absolutní spolehnutí. Jeho akce se trvale těší velké oblibě a návštěvnosti.

Bára Dvořáková

projektová manažerka

S Pavlem jsem spolupracovala na projektu Edenu - turistického centra v Bystřici nad Pernštejnem. Ocenila jsem zejména jeho rychlou a konstruktivní zpětnou vazbu k námi vytvářeným materiálům pro návštěvníky, široký rozhled a aktivní přístup. Přišel také s řadou dobrých nápadů, které jsme využili. Naše spolupráce pro mne byla velmi obohacující a přínosná.

Antonín Moravec

ředitel Kentico

Pavla doporučuji všemi deseti! Za posledních deset let jsem se osobně účastnil alespoň 30 událostí a akcí, organizovaných Pavlem. Vždycky jsem byl spokojen a pokud jsem měl výhrady, byl jsem vyslechnut. Pavel dokáže věci skvěle vymyslet, dobře připravit a zorganizovat a v případě nutnosti zaimprovizovat a přijít s plánem "B"